Версія:
2.6.1
Наявність:
В наявності
450 грн
Сумісність
Opencart 3.0, OcStore 3.0
Локалізація
українська, російська, англійська
Всі характеристики
Не містять шкідливого коду

В OpenCart передбачена аналітика, проте вона реалізована настільки у базовому вигляді, що її не вистачить навіть для невеликого магазину.
Однак, на багато питань, ви зможете знайти рішення за допомогою даного модуля IMReport – Розширена звітність продажів та замовлень (Звіт «Ходовий товар», «Група клієнтів», «Замовлення по регіонах (доставка)», «Виробники (обсяг продуктів)» та так далі).
ВАЖЛИВО! Модуль IMReport відображає закупівельну ціну (собівартість) та дохід (розрахункове поле) лише за наявності модуля IMStock відповідної версії.

Переваги

1. Нормальний підрахунок суми. У стандартному аналогу «Звіт з куплених товарів» сума обчислюється некоректно.
2. Підтримка закупівельної ціни (собівартості) модуля IMStock.
3. Можливість вивантажувати дані у CSV файли.
4. Потужні розширені фільтри (клієнти, групи клієнтів, категорії, виробники тощо)
5. Кожен із звітів заточений під вирішення найважливіших завдань, тому вам не потрібно «ритися в конфігураціях і чогось вигадувати» (а звіт клієнти має цілих 3 унікальних режими). Простими словами – інструмент для людей. Відкриваєте та користуєтеся.
6. Фільтрування та пейджинг здійснюються на стороні клієнта JS. Один раз відфільтрували дані і «крутіть-крутіть їх як вам захочеться» (такий підхід на практиці виходить вигіднішим, ніж серверна фільтрація, сортування та пейджинг, оскільки дані передаються один раз, а JS виконує фільтрацію та пейджинг дуже швидко; крім того, у разі звичайного серверного підходу, фільтрація та пейджинг блокує основні таблиці БД, що при великих обсягах даних буде викликати зайве гальмування у клієнтів вашого інтернет-магазину).
7. Ajax завантаження даних - не потрібно щоразу перезавантажувати форму. Все робиться швидко та зручно.
8. І багато інших «смаків».

Звіт «Ходовий товар»

Як і випливає з назви. Цей звіт дозволяє проаналізувати весь проданий товар щодо його популярності. Дуже зручний звіт для тих, кому потрібні сильні та слабкі сторони всього товарообігу.


Звіт «Товари з опцій»

Це розширена версія звіту «Ходовий товар», де всі покупки товару розкладені на його комплектацію в опціях. Іншими словами, ви зможете дізнатися, скільки було в обороті комп'ютерів, комп'ютерів з доданою оперативною пам'яттю 8Гб, комп'ютерів з нестандартним корпусом, комп'ютерів з пам'яттю і корпусом і так далі.
Цей звіт особливо корисний тим, у кого опції сильно впливають на продаж товару. Наприклад, галузь текстилю (наприклад, одяг), техніка (наприклад, комп'ютери), продукти харчування (наприклад,
магазин піци) і так далі.


Звіт «Залишок на складі»

Цей звіт дозволяє дізнатися залишки на складі для зазначеної категорії, виробників та фільтру дати додавання товару. Особливістю є те, що у звіті представлений залишок як по самому продукту, так і за його окремою опцією.
Цей звіт особливо корисний тим, у кого інтернет-магазин пов'язаний з реальним магазином. Або ж інтернет магазин є посередником між різними постачальниками та кінцевим покупцем.
Враховуйте, що можливості браузера не такі великі, як ексель або OpenCalс. Браузер досить складно відобразити тисячі позицій. Тому, якщо вам потрібно проаналізувати досить великий обсяг товару, наприклад всю продукцію з 20000 позицій (з урахуванням опцій), то краще скористайтеся вивантаженням у CSV файл, так як Excel і OpenCalc легко справляються з такими навантаженнями.
Враховуйте, що суми цін виводяться тільки для самого товару (стосується як вартості товару, так і собівартості). Для опцій суми цін дорівнюють 0.


Звіт «Контроль залишків»

Цей звіт дозволяє швидко дізнатися, яких товарів не вистачає на складі і їх необхідно замовляти у постачальників. Використання звіту здійснюється у два етапи.
Перший. На вкладці «Контроль залишків (налаштування)» необхідно встановити мінімальні залишки для товарів та їх опцій. Врахуйте, що якщо значення вказано негативне, то такий товар буде відображатися відповідно до налаштувань звіту. Якщо для товару чи опції товару вказано конкретне значення мінімально необхідного залишку, такий товар чи опція відображатимуться відповідно до того, що вистачає їх у складі чи ні. Якщо ж товар чи опцію взагалі хочеться приховати зі звіту, достатньо вказати значення 0 (менше нуля залишків не може бути).
Другий. Після того, як ви вказали налаштування, можна використовувати звіт. Для всіх товарів або опцій, які мають негативні або зовсім не задані залишки, застосовується значення фільтра «Мінімальна кількість (за замовчуванням)». Так що якщо у вас більшість товару або їх опцій мають бути представлені в однаковій кількості, їх необов'язково задавати.
Примітка. Щоб спростити процес, початкове значення мінімальної кількості вказано у файлі локалізації. Параметр "default_min_need_quantity".
Примітка: Є можливість швидкого виправлення значень прямо зі звіту.


Звіт «Обіг замовлень»

Цей звіт дозволяє отримати помісячний звіт за період на замовлення. Якщо трохи простіше, то для вибраного періоду групуються замовлення із зазначеними фільтрами по місяцях, при цьому обчислюється їх кількість та загальна сума.
Також є можливість шукати тільки ті замовлення, які мають товари із зазначених категорій за вказаними виробниками.


Звіт «Обіг замовлень щодня»

Даний звіт дозволяє отримати звіт за період на замовлення. Якщо трохи простіше, то для вибраного періоду групуються замовлення із зазначеним фільтрами по днях, при цьому обчислюється їх кількість, доставка, сума товарів (з order_total), загальна сума та коректор (знижки та інше; загальна сума мінус сума товарів та доставка).
Також є можливість шукати тільки ті замовлення, які мають товари із зазначених категорій за вказаними виробниками.


Звіт «Група клієнтів»

Цей звіт дозволяє отримати дані щодо груп клієнтів за період з урахуванням специфіки товарів, що купуються, та їх категорій. Врахуйте, що в даному звіті в суму також закладається сума доставки. Якщо трохи простіше, то з кожної групи виводиться кількість замовлень та сума з урахуванням фільтрів.


Звіт «Замовлення по регіонам (доставка)»

Цей звіт дозволяє дізнатися обсяг замовлень для кожної країни та регіону за період з урахуванням специфіки товарів та їх категорій, що купуються. Врахуйте, що в даному звіті в суму також закладається сума доставки. Якщо трохи простіше, то з кожної пари Країна/Регіон (частина доставка) виводиться кількість замовлень та сума з урахуванням фільтрів.


Звіт «Замовлення (клієнти, доставка, оплата)»

Цей звіт дозволяє фільтрувати всі замовлення клієнтам та їх використаним методам доставки та оплати з можливістю фільтрації за найменуваннями та кодами методів. Цей звіт особливо стане в нагоді у випадках, коли необхідно проаналізувати найкращі методи оплати та доставки для тих чи інших клієнтів. Наприклад, щоб надати якісніші умови для постійних клієнтів.


Звіт «Доставка»

Цей звіт є розширеною версією стандартного звіту «Продажі / Доставка». Дозволяє побачити популярність різних методів доставки залежно від фільтрів (оплати, доставка, клієнти), а також загальний обсяг.

На відміну від стандартного звіту, угруповання здійснюється за часом, кодом, методом та тайтлом доставки.


Звіт «Виробники (обсяг продуктів)»

Даний звіт дозволяє дізнатися обсяг проданих продуктів для кожного Виробника за період з урахуванням специфіки товарів та їх категорій, що купуються. Врахуйте, що в даному звіті сумуються саме самі продукти категорії. Якщо трохи простіше, то для кожного Виробника виводиться кількість товарів та сума з урахуванням фільтрів.


Звіт «Опції»

Даний звіт дозволяє дізнатися популярність опцій у ваших замовленнях за певний період часу з урахуванням фільтра за категорією та виробниками. Іншими словами, тепер ви можете дізнатися найбільш популярні розміри одягу або модифікації комп'ютерів.


Звіт «Клієнти»

Це комплексний звіт, який дозволяє відстежувати замовлення ваших клієнтів. Усього є три типи звітів:

Перший. Стандартний . У цьому звіті відображаються дані щодо клієнтів та кількість їх замовлень за вказаний період. У ньому трохи більше інформації, ніж у стандартному звіті щодо покупців. Однак, важливою особливістю є можливість не лише перегляду, а й сортування, що досить важливо, коли у вас далеко не один клієнт.

Другий. Пошук тільки зареєстрованих (без покупок) . Якщо вам необхідно відстежувати клієнтів, які пройшли половину шляху, тобто пройшли реєстрацію, але так і нічого не купили, то цей звіт виведе їх. Особливістю цього режиму є те, що фільтр за датою застосовується для дати реєстрації.

Третій. Пошук загублених клієнтів . Суть звіту випливає з його назви. У звіті відображається список тих клієнтів, які коли-небудь купували у вашому магазині, але нічого не купували за вказаний період. За допомогою нього, ви можете, наприклад, дізнатися, які клієнти не купували нічого за півроку (день/місяць і так далі) або дізнатися які клієнти в минулому півріччі нічого не купували у зв'язку зі зниженням попиту (наприклад, для того, щоб зрозуміти наскільки залежний ланцюжок товару від тих чи інших умов).

Примітка: Поля останнє замовлення і є інформативними, тому їх фільтри статусів не впливають на наявність користувачів у результатах. Так що якщо вам потрібно викинути з аналітики при пошуку втрачених клієнтів, наприклад, всі повернення, а дізнатися тільки останнє завершене замовлення та їх загальне число, то зробити це можна.


Звіт «Товари без попиту»

Даний звіт дозволяє дізнатися які товари не мають попиту, а лише займають або займали місце на складі. Звіт підтримує безліч фільтрів, включаючи можливості фільтрації товару, який відсутній на складі в даний момент часу.

Врахуйте, що з великому асортименті отримання даних може тривати час.


Налаштування відображення зображень

У ряді випадків для звітів із продуктами може бути потрібне їх невелике основне зображення (особливо корисне під час друку). Відображення вмикається у вкладці «Параметри». Також є можливість вказувати розміри за висотою та шириною отриманих зображень.

Врахуйте:

1. Настройки використовуються для всіх звітів, де виводяться товари
2. Виводиться основне відображення товару (незалежно від опцій)
3. Посилання на зображення потрапляють до CSV-файлу лише якщо відображення увімкнено
4. Для створення необхідних зображень потрібен додатковий час (може бути суттєвим для великої кількості різноманітних товарів)
5. Розмір (ширина та висота) зображень не може бути меншим за 10.


Налаштування округлення

У модулі є два параметри округлення:

1. Округлення у БД (Десятичний знак) . Цей параметр використовується під час вибірки з бази даних. Скажімо, якщо товар був ціна 123,1234 і параметр 2, то модуль при розрахунках округлить до 123,12.
2. Округлення звітів (Десятичний знак) . Цей параметр використовується для формування звітів, що відображаються. Скажімо, якщо Округлення в БД встановлено 3, Округлення у звітах встановлено 2 і ціна товару була 123,1234, то спочатку ціна округлиться до 123,123, а потім у звітах округлиться до 123,12.

Значення параметрів округлення може бути лише в діапазоні від -5 до 4.

Важливо! Враховуйте, що точність даних, що виводяться, залежить від точності підрахунку та округлення опенкарта. А опенкарт при оформленні замовлення не здійснює заокруглення значень, а просто зберігає їх з точністю до 4-х знаків після коми.

Наприклад, якщо ціни двох і більше товарів задані з точністю до 4 знаків (скажімо, 123,1234 та 3245,3455), а в налаштуваннях валюти задано 2 знаки після коми, то можна сформувати таке замовлення, що в ньому сума товарів відрізнятиметься на 0,01. Оскільки товари спочатку підсумовуються, та був лише округляються під час виведення. До речі, і самі товари також підсумовуються.

Однак якщо у вас точність у цінах товарів та висновок у валютах однакові, то ви навряд чи зіткнетеся з цією проблемою (ну і, в принципі, проблема рідкісна, але чутлива при великих обертах).


Налаштування кодування файлу CSV

Налаштування кодування знаходиться у вкладці «Налаштування». Важливий момент! За промовчанням вважається, що кодування сайту UTF-8.

Для налаштування виведення можливо три варіанти:

1. Windows-1251. Відбувається конвертація з UTF-8 у Windows-1251.
2. UTF-8 (BOM). У даному випадку до тексту додається спеціальний маркер, який містить файл у кодуванні UTF-8.
3. Без кодування. Це для тих випадків, коли або немає iconv, або використовується інше кодування, через що дані краще зберегти файл до себе на комп'ютер без будь-якої конвертації кодування (наприклад, OpenOffice дозволяє вибирати кодування, з якого відкривати файл, що дуже зручно у випадках із нестандартними кодуваннями).


Конфігураційний файл

Спеціальний конфігураційний файл модуля IMReport знаходиться тут: "system/IMReport/IMReportConfig.ini" (не сплутайте з IMReportConfig.php).
Цей файл містить різні змінні для більш гнучкого налаштування модуля.
Поточні змінні:
Блок [dev]
; відключення автозавантаження звітів (1 - увімкнено, 0 - відключено)
disable_autoload = 0
; лог sql-запитів (1 - увімкнено, 0 - відключено) (зберігається в system/IMReport/Log/)
enable_sql_log = 0
; лог sql-запитів - відображати окремо запити (1 - увімкнено, 0 - відключено)
enable_sql_log_show_query_at_start = 0
Блок [user]
; кількість користувачів, що відображаються у фільтрі
limit_cust = 10
; кількість груп користувачів, що відображаються у фільтрі
limit_cust_group = 10
; затримка перед ajax запитом у фільтрах
ajax_filter_delay = 500;
; кількість рядків, що відображаються в таблиці за замовчуванням (якщо число не збігається з доступним набором, то воно додається)
table_default_num_rows_displayed = 10
; кількість місяців у звіті "Обіг замовлень"
report_order_sales_months = 12
; кількість днів у звіті "Обіг замовлень по днях" (+1 поточний день)
report_order_sales_by_day_num = 30


Поради щодо оптимізації

Для більш швидкого формування звітів необхідно переконатися, що у вас у БД створені індекси для таблиць order_option (order_product_id) та order_total (order_id, code), order (customer_id), order (customer_group_id).
Якщо ви не знаєте, як це зробити в phpMyAdmin панелі хостингу, то раджу використовувати модуль IMDBOptimizer(OC 3) .


Особливості та вимоги

1. Фільтр за списками з мультивибором. Якщо вибрано декілька елементів і один з них «Всі елементи», цей пункт не сприймається і фільтрація здійснюється за іншими вибраними елементами. Якщо вам потрібно фільтрувати по всіх елементах, або виберіть тільки один цей пункт, або взагалі зніміть вибір з усіх елементів.
2. За промовчанням вважається, що кодування сайту UTF-8.
3. Необхідно, щоб був підключений модуль iconv (зазвичай на хостингах він є), інакше виведення CSV файлу можна здійснювати лише без кодування.
4. Як роздільник у CSV файлі використовується крапка з комою
5. У звіті «Обіг замовлень щодня» не можна використовувати порожні дати. Якщо дата некоректно задана, замість неї виставляється поточна дата сервера. Якщо дата початку періоду перевищує дати закінчення, то дата початку вважається датою закінчення.
6. Суми рахуються в базовій одиниці двигуна опенкарт. Зверніть увагу, що валюти, а движка, оскільки редагування валют (наприклад, зміна валюти за замовчуванням) не призводить до перерахунку замовлень.
7. Потрібно, щоб у налаштуваннях сайту було виставлено mbstring.func_overload 0. Якщо ви не знаєте, як це зробити, то уточніть у вашому хостингу. У більшості випадків за промовчанням це значення 0 (вам, як клієнту, нічого не потрібно робити), але в деяких хостингах виставляють значення 2. Це актуально в тих випадках, якщо у вас виникли проблеми з ключами та активацією модуля.
8. Враховуйте, що точність даних, що виводяться, залежить від точності підрахунку та округлення опенкарта. Дивіться детальніше в розділі округлення.
9. Враховуйте, що у звітах, де відбувається підрахунок товарів, використовуються ціни з позиції замовлення. Скажімо, якщо була знижка в 10% для всього замовлення, то ця частина ніяк не враховується, оскільки її не можна рознести за окремими товарами (може це знижка за якийсь окремий товар, а може знижка за доставку тощо).


Встановлення

1. Розпакуйте та скопіюйте каталоги «admin» та «system» у корінь сайту. Не хвилюйтесь, жодні файли не будуть замінені
2. Відкрийте адмінку та встановіть/перевстановіть модуль
3. Відкрийте Установку розширень та завантажте файл "imreport_menu_fast_link.ocmod.zip". Якщо перевстановлюєте модуль (наведені версії), необхідно перед попереднім встановленням видалити попередні модифікатори.
4. Оновіть модифікатори
5. Відкрийте в адмінці модуль (редагування) та використовуйте звітність

Ліцензія та використання

Зроблено для версій OpenCart 3.0.1.1, 3.0.2.0, 3.0.3.0, 3.0.3.1-3.0.3.8, ocStore 3.0.2.0, 3.0.3.7

Купивши модуль, ви автоматично погоджуєтесь з текстом ліцензії.

Модуль має принцип поширення "as is" ("Як є").

Характеристики доповнення

Сумісність
Opencart 3.0, OcStore 3.0
Локалізація
українська, російська, англійська
Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Інструкція з встановлення модуля:

  1. Перед тим як виконати будь-які дій щодо встановлення доповнення в Opencart, ми рекомендуємо створити резервну копію всіх файлів сайту та бази даних магазину;
  2. Встановити фікс localcopy (якщо він у вас ще не встановлений)
  3. Завантажте файл модуля для потрібної версії Opencart з нашого сайту (Дотримуйтеся інструкції зі встановлення якщо така є в архіві з модулем);
  4. Потім перейдіть до розділу "Встановлення додатків/розширень" та натисніть на кнопку "Завантажити";
  5. Виберіть завантажений файл і дочекайтеся повного встановлення модуля та появи тексту "Додаток успішно встановлено";
  6. Після того перейдіть в "Менеджер додатків" та оновіть модифікатори натисувши кнопку "Оновити";
  7. Піля цих дій потрібно додати права на перегляд та керування модулем у розділі "Групи користувачів" для адміністратора, чи інших вибраних вами користувачів, натиснувши "Виділити все"
Після виконання даних дій, ваш модуль буде встановлений та готовий до використання, і ви зможете приступити до його налаштування!

Схожі товари
SimplePars - Універсальний парсер
SimplePars - парсер товарів для наповнення вашого інтернет-магазину на Opencart 2.x, 3.x Працює за дуже простою та зро..
  1 відгук
295 грн
Інструмент Експорт - Імпорт товарів в Excel
Інструмент імпорту/експорту в Excel дозволяє адміністратору зробити масовий експорт усіх категорій, товарів, опцій, ат..
0 грн
Багаторівневе меню категорій для Opencart
Багаторівневе меню категорій дозволяє відкрити підкатегорію будь-якого рівня вкладеності. Немає необхідності перемикат..
0 грн
ТОП завантажень!
Доповнення LocalCopy.ocmod.xml для Opencart
Доповнення LocalCopy.ocmod.xml для Opencart
Модуль LocalCopy.ocmod.xml - фіксить помилку FTP должен быть включен в настройках при установці модифікацій в адмінці ..
0 грн
Модуль OpenCart Exchange 1C v8.x
Модуль дозволяє обмінюватися даними між інтернет-магазином на OpenCart та програмою «Управління торгівлею – 1С:Підприє..
  1 відгук
0 грн
ТОП завантажень!
Модуль SEO PRO для Opencart 3
Модуль SEO PRO для Opencart 3
Наша модифікація дуже популярного модуля ЧПУ-формування під назвою SEO PRO для Opencart 3.0 - він займається формуванням..
  1 відгук
0 грн
Модуль Торговий майданчик Multimerch Marketplace для Opencart
Представляємо модуль торгового майданчика під назвою Multimerch Marketplace v.7 для Opencart 2.0 – 2.1 доопрацьований ..
0 грн
Повідомити про наявність товару для Opencart
Модуль Повідомити про наявність замінює у товарів кнопку додавання товару в кошик на Повідомити про вступ, даючи відві..
280 грн
Товари у вигляді прайс-листу для Opencart
Товари у вигляді прайсу гарантовано працюватиме лише на дефолтному шаблоні Opencart. Додає третій вид перегляду списку..
0 грн
Автоматично рекомендовані товари для OpenCart 3
Що може робити модуль?Рекомендувати товари на основі заданих умов. Це можуть бути як схожі товари так і супутніМодуль ма..
425 грн
Категорії
Останні відгуки
Дозволити ту саму URL-адресу SEO для різних мов (OC3.0x)
Дозволити ту саму URL-адресу SEO для різних мов (OC3.0x)
Работает! Больше нечего сказать)))..
09.03.2024 Andre
True File Manager: Менеджер та Редактор зображень
True File Manager: Менеджер та Редактор зображень
Ніколи не думав що це така зручна штука!! Рекомендую всім!..
09.03.2024 Grim
Швидке створення вкладених категорій EasyCats
Швидке створення вкладених категорій EasyCats
Отдичное решение для быстрого создания категории... Рекомендуем к покупке! Уже не раз выручал ..
07.03.2024 Игорь Лукинович
Інші замовлення покупця
Інші замовлення покупця
Супер! Давно хотел такой модуль! теперь все заказы на одной странице , не нужно искать другие заказы..
25.02.2024 Сергей Василишин
Блог
Генерація тексту для початківців і не лише
Блог 27.02.2024 95
Генерація тексту для початківців і не лише
Зміст / Зміст: Генерація тексту навіщо вона потрібна? Розмноження статей – що це? ..
OpenCart 3.0.3.9
Блог 23.12.2023 342
OpenCart 3.0.3.9
16 жовтня 2023 року вийшов реліз OpenCart 3.0.3.9. Неочікувано, через два роки після останнього ре..
Оптимізація сайту переїзд на FastCGI (Nginx + PHP-FPM) Opencart, WordPress
Блог 07.11.2023 367
Оптимізація сайту переїзд на FastCGI (Nginx + PHP-FPM) Opencart, WordPress
Якщо ви хочете оптимізувати швидкість роботи свого сайту, перехід на FastCGI (nginx+php-fpm) може бу..
Бібліотека PHPExcel для Opencart и OCStore
Блог 23.09.2023 395
Бібліотека PHPExcel для Opencart и OCStore
Бібліотека PHPExcel використовується для обробки табличних файлів у форматі Excel: .xls, .xlsx. Взаг..
SQL-запити для очищення даних в OpenCart корисні поради
Блог 20.09.2023 321
SQL-запити для очищення даних в OpenCart корисні поради
При створенні нового магазину або перезапуску в OpenCart іноді необхідно очистити дані, такі як кате..